Strona o Ochotniczej Straży Pożarnej w Żakowie
Strona Główna Artykuły Linki Galeria Wynajem sali w Żakowie07/06/2020 02:59
Nawigacja
Strona Główna
Historia
Zarząd
Druhowie OSP Żaków
MDP
Wiadomości
Pierwsza pomoc
Przepisy BHP
Umundurowanie OSP
Odznaczenia
Dystynkcje
Osiągnięcia
OSP w Gminie
Artykuły
Św. Florian- patron
Galeria
Filmy
Kontakt
Szukaj
Wynajem sali w Żakowie
Dodaj link
Księga gości
Księga gości
Dodaj wpis
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 348
Najnowszy Użytkownik: agbbflfnij
Kontakt
e-mail- ospzakow@op.pl

tel. Prezes 501079647
tel. Naczelnik 504204334
tel. Gospodarz 515764084
Licznik odwiedzin
Zebranie Sprawozdawcze za rok 2016
W dniu 4 marca 2017 roku w świetlicy OSP Żaków odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok 2016. Jak co roku w zebraniu uczestniczyło wielu druhów naszej straży, jak również duża liczba druhów młodzieżowej drużyny pożarniczej. Bardzo cieszy, że kolejne już pokolenie tak chętnie wkracza do grona żakowskich strażaków. Zebranie otworzył prezes OSP Żaków dh Piotr Rosik, który przywitał zgromadzonych gości, oraz przedstawił porządek zebrania. Swoją obecnością zaszczycili nas również przedstawiciele Komendy PSP w Mińsku Mazowieckim w osobach: p.o. Komendanta Powiatowego PSP w Mińsku Mazowieckim st. bryg. Paweł Parobczak oraz kpt. Kamil Płochocki. Z ramienia Urzędu Gminy w Siennicy w zebraniu uczestniczyła Pani sekretarz Małgorzata Pańczak oraz zastępca przewodniczącego Rady Gminy dh Marek Soćko. Ponadto w zebraniu wzięli udział następujący goście: Pani Anna Duszczyk - Dyrektor Zespołu Szkół im. Zawiszy Czarnego w Żakowie oraz sołtys wsi Żaków Pani Mirosława Woźnica. Swoją obecnością zaszczycili nas również druhowie z innych jednostek OSP z terenu gminy Siennica w osobach: Krzysztof Adamiec – Prezes OSP Dzielnik, Artur Jurkowski – Prezes OSP Zglechów, oraz Naczelnik OSP Pogorzel – Łukasz Popis.
Po przywitaniu gości, z grona druhów wybrano przewodniczącego zebrania, którym został dh Krzysztof Sychowicz, który prowadził zebranie zgodnie z wcześniej ustalonym scenariuszem. Sprawozdania z działalności OSP w Żakowie za rok 2016 referowali: dh Michał Niewczas, dh Artur Senktas, dh Arkadiusz Prasuła, dh Patryk Prasuła. Na wniosek przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Łukasza Sychowicza udzielono absolutorium zarządowi za rok 2016. Ponadto na zebraniu podjęto jednogłośnie uchwałę o zwiększeniu składki członkowskiej od roku 2018 do wysokości 40,00 zł.
W wolnych wnioskach głos zabrali przybyli goście: st. bryg. Paweł Parobczak, Pani sekretarz Małgorzata Pańczak oraz Dyrektor szkoły w Żakowie Pani Anna Duszczyk, którzy dziękując za zaproszenia nie szczędzili ciepłych słów pod adresem Ochotniczej Straży Pożarnej w Żakowie i prowadzonej na tak wysokim poziomie działalności. Podkreślając jednocześnie, iż zeszły rok dla naszej straży był rokiem wyjątkowym. Z uwagi na Decyzję Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Nr VII/189 KSRG z dnia 4 maja 2016 roku -Ochotnicza Straż Pożarna w Żakowie została włączona do elitarnego grona jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG).
Zebranie zakończyliśmy wręczeniem odznak za wysługę lat oraz dyplomów i statuetek okolicznościowych dla wyróżniających się druhów oraz zwycięzców turnieju tenisa stołowego.hosting

hosting

hosting

hostinghosting
hosting
hosting
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Tel.998/112
Image and video hosting by TinyPic
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Polecamy

oddaj głos na naszą OSP

Komenda Powiatowa PSP

Kalendarz

Image and video hosting by TinyPic
Żaków 2013

Zakaz kopiowania ze strony!! Wszelkie prawa zastrzeżone..


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie