ZAWODY OSP
Dodane przez administrator dnia Lipiec 03 2017 10:41:16
W dniu 02.07.2017 na stadionie w Siennicy pierwszy raz w historii odbyły się międzygminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z terenu gmin: Siennica, Mińsk Mazowiecki oraz Dębe Wielkie....
Rozszerzona zawartość newsa
W dniu 02.07.2017 na stadionie w Siennicy pierwszy raz w historii odbyły się międzygminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z terenu gmin: Siennica, Mińsk Mazowiecki oraz Dębe Wielkie (łącznie startowało 19 drużyn męskich, 2 drużyny żeńskie, oraz 6 drużyn MDP). Ze względu na bardzo trudne warunki atmosferyczne oraz zdrowie startujących zawodników komisja sędziowska podjęła decyzję o rezygnacji ze sztafety pożarniczej 7 x 50 z przeszkodami i tym samym zawody przeprowadzone zostały tylko w jednej konkurencji ćwiczenia bojowego. Dodatkową nieobowiązkową konkurencją było przeprowadzenie przez jednostki musztry.

Wyniki zwodów:

W tym roku po raz kolejny Ochotniczą Straż Pożarną w Żakowie reprezentowały dwie drużyny: kobieca drużyna pożarnicza oraz męska drużyna pożarnicza. Obie Nasze drużyny na szczeblu gminnym były bezkonkurencyjne zajmując w swoich grupach pierwsze miejsca. Sponsorem nagród finansowych był Wójt Gminny Siennica Grzegorz Zieliński a sędziami zawodów funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Mińsku Mazowieckim.
Za zwycięstwa nasze drużyny otrzymały puchary, dyplomy, oraz nagrody pieniężne w wysokości 1 500,00 zł drużyna mężczyzn i 600,00 zł. drużyna kobiet. Gratulując Naszym drużynom zajętych miejsc prosimy o powtórzenie wyników w zbliżających się już niebawem zawodach na szczeblu powiatowym.

Wyniki drużyn z terenu gminy Siennica:

I miejsce OSP Żaków 44,81
II miejsce OSP Zglechów 57,67
III miejsce OSP Pogorzel 58,95
IV miejsce OSP Dzielnik 60,51
V miejsce OSP Grzebowilk 63,93
VI miejsce OSP Siennica 69,39
VII miejsce OSP Starogród 70,04
VIII miejsce OSP Łękawica 71,65
IX miejsce OSP Wólka Dłużewska 77,64

Wyniki drużyn z terenu gminy Dębe Wielkie:

I miejsce OSP Ruda
II miejsce OSP Górki
III miejsce OSP Dębe Wielkie

Wyniki drużyn z terenu gminy Mińsk Mazowiecki:

I miejsce OSP Stojadła
II miejsce OSP Brzóze
III miejsce OSP Królewiec

W połączeniu trzech gmin klasyfikacja była następująca:

I miejsce OSP Stojadła 40,78
II miejsce OSP Żaków 44,81
III miejsce OSP Brzóze 48,75

Musztrę decyzją komisji w kategorii mężczyzn wygrała OSP w Królewcu, w kategorii MDP drużyna z OSP Cyganka.